Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reference

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

poděkování

(Zuzana, 29. 11. 2013 19:00)

Dobrý den,
moc děkujem za fotky, jsou krásné. Jsme moc spokojený.
Mějte se krásně

s pozdravem

Zuzana Švandová

poděkování

(Tereza Škáchová, 23. 10. 2013 13:25)

Děkuji Monče za super focení, byl to nejen příjemný zážitek, ale i výsledek stojí skutečně za to !!! Určitě to nebyla moje poslední návštěva. Monču můžu jen a jen doporučit.
Tereza

Bude vám u ní příjemně a fotky jsou perfektní!

(Lucia Vohnoutová Hladíková, 7. 5. 2013 11:58)

Nechtělo se mi, focení moc nemusím....kamarádka mě doslova dostrkala k Monice :-). Bylo to perfektní a dokonce můj manžel kterému se ještě víc nechtělo byl spokojený a za pár týdnů jsme si focení zopakovali už s přírůstkem do rodiny a v klidu :-). Monika je velice příjemná, má spousty nápadů a je trpělivá. V plánu máme další návštěvu, až nám dítko zase malinko povyroste. Doporučuji všem, určitě nebudete litovat!

Jednoduše perfektní!

(Jana Rusová, 3. 5. 2013 14:35)

Moniku mi doporučila kamarádka kamarádky a určitě nelituji! Poprvé jsme se s dcerkou fotily, když jí byly necelé 2 roky, zopakovaly jsme to rok poté a určitě to nebylo naposledy. U Moniky kromě nádherných fotek oceníte zázemí, nepřeberné množství rekvizit a doplňků a pro focení s dětičkami naprosto nezbytnou trpělivost :-). Vřele doporučuji!

Neskutečná nervozita, ale výsledek je luxusní!

(Lucie, 29. 4. 2013 9:59)

Jsem moc ráda, že mě kamarádka doporučila Moniku na nafocení pár fotek, které jsem potřebovala do práce. Původně jsem chtěla opravdu jen jednu pracovní fotku, ale po překonání počáteční nervozity (a to hodně díky Monice i vizážistce Lucii) mě celá ta paráda začala moc bavit. A myslím, že na těch fotkách je to vidět! Chystám se za čas určitě znova :-) Každopádně doporučuji všem, co ještě váhají!